Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Transport morski 500 ton fosforanu jednowapniowego z Turcji do Ukrainy

5.jpgInformacja:Zleceniodawcą został duży importer produkcji dla przemysłu chemicznego, który realizuje dostawy surowców i komponentów do zakładów Ukrainy.

W celu realizacji danego transportu GS TELS zafrachtowała cały statek OSMAN HASRETLER o długości 52 m, szerokości 8 m i ładowności 750 ton (pod banderą Turcji) który wypłynął z tureckiego portu BANDIRMA z ładunkiem fosforanu jednowapniowego w big bagach o łącznej wadze 500400 kg.

Fotoreportaż z procesu załadunku:
6.jpg

7.jpg

8.jpg

Back to the list


Proszę o telefon

Aktualności TELS

24.11.2020 Logistyka 2020-2021: życie po pandemii

Dział analityki i badań marketingowych Grupy Kapitałowej TELS przeprowadził audyt marketingowy branży logistycznej w nowych warunkach. Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie jednej z części raportu: trendów rynkowych, które ukształtowały się i umocniły w wyniku pandemii i które będą kształtować przyszłość logistyki transportu.

31.10.2020 Flota pojazdów TELS została uzupełniona nowymi pojazdami

W październiku bieżącego roku do floty pojazdów TELS trafiła nowa partia pojazdów ciężkich, składająca się z 7 pojazdów MAN z naczepami kurtynowymi KRONE MEGA Liner

23.10.2020 Globalni spedytorzy zwiększają przychody w obliczu maksymalnego spadku światowego handlu

Według danych firmy analitycznej Transport Intelligence pandemia koronawirusa doprowadziła do spadku wolumenu przewozów na rynku towarowych przewozów lotniczych i morskich o 11,6% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Mapa strony