Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Transport morski 500 ton fosforanu jednowapniowego z Turcji do Ukrainy

5.jpgInformacja:Zleceniodawcą został duży importer produkcji dla przemysłu chemicznego, który realizuje dostawy surowców i komponentów do zakładów Ukrainy.

W celu realizacji danego transportu GS TELS zafrachtowała cały statek OSMAN HASRETLER o długości 52 m, szerokości 8 m i ładowności 750 ton (pod banderą Turcji) który wypłynął z tureckiego portu BANDIRMA z ładunkiem fosforanu jednowapniowego w big bagach o łącznej wadze 500400 kg.

Fotoreportaż z procesu załadunku:
6.jpg

7.jpg

8.jpg

Back to the list


Proszę o telefon

Aktualności TELS

29.06.2020 TELS otrzymała wysoką ocenę w dziedzinie CSR

Szanowni współpracownicy i partnerzy, z dumą informujemy, że w tym roku nasza spółka przeszła audyt zgodności z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), otrzymując Srebrny Medal i zajmując honorowe miejsce w TOP 25% wśród wszystkich firm, które przechodzą ocenę zgodności CSR na platformie EcoVadis.

16.06.2020 Obowiązkowe znakowanie obuwia i leków w Federacji Rosyjskiej rozpocznie się od 1 lipca

Data rozpoczęcia obowiązywania obowiązkowego znakowania leków, obuwia i papierosów kodami Data Matrix z rejestracją w systemie "Честный ЗНАК" (Chestnyy ZNAK) przenosić się dłużej nie będzie.

12.02.2020 W głąb lądu do Chin po ładunek na pojazdach TELS

Od stycznia 2019 r. rosyjscy międzynarodowi przewoźnicy drogowi otrzymali możliwość przewozu towarów w głąb lądu do Chin. W rzeczywistości do tej pory tylko kilka firm transportowych było w stanie zorganizować transport do / z Chin wykraczając poza 50-kilometrową strefę. Eksperci TELS opowiadają o specyfice pracy przewoźnika drogowego na tym rynku.

Mapa strony