Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Transport morski 500 ton fosforanu jednowapniowego z Turcji do Ukrainy

5.jpgInformacja:Zleceniodawcą został duży importer produkcji dla przemysłu chemicznego, który realizuje dostawy surowców i komponentów do zakładów Ukrainy.

W celu realizacji danego transportu GS TELS zafrachtowała cały statek OSMAN HASRETLER o długości 52 m, szerokości 8 m i ładowności 750 ton (pod banderą Turcji) który wypłynął z tureckiego portu BANDIRMA z ładunkiem fosforanu jednowapniowego w big bagach o łącznej wadze 500400 kg.

Fotoreportaż z procesu załadunku:
6.jpg

7.jpg

8.jpg

Back to the list


Proszę o telefon

Aktualności TELS

12.02.2020 W głąb lądu do Chin po ładunek na pojazdach TELS

Od stycznia 2019 r. rosyjscy międzynarodowi przewoźnicy drogowi otrzymali możliwość przewozu towarów w głąb lądu do Chin. W rzeczywistości do tej pory tylko kilka firm transportowych było w stanie zorganizować transport do / z Chin wykraczając poza 50-kilometrową strefę. Eksperci TELS opowiadają o specyfice pracy przewoźnika drogowego na tym rynku.

03.02.2020 TELS: kiedy własny sukces ułatwia biznes innym

W tym roku miało miejsce kolejne wyjątkowe wydarzenie: TELS we współpracy z GreenLine otworzyło przedstawicielstwo MAN w pobliżu Smoleńska (wieś Kamenka).

31.01.2020 Tranzyt przez Federację Rosyjską towarów z krajów, które podjęły decyzję o sankcjach gospodarczych, będzie podlegał nowym zasadom

Rząd Federacji Rosyjskiej opracował specjalną procedurę tranzytu towarów z państw wdrażających politykę sankcyjną wobec Federacji Rosyjskiej.

Mapa strony