Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Transport morski 500 ton fosforanu jednowapniowego z Turcji do Ukrainy

5.jpgInformacja:Zleceniodawcą został duży importer produkcji dla przemysłu chemicznego, który realizuje dostawy surowców i komponentów do zakładów Ukrainy.

W celu realizacji danego transportu GS TELS zafrachtowała cały statek OSMAN HASRETLER o długości 52 m, szerokości 8 m i ładowności 750 ton (pod banderą Turcji) który wypłynął z tureckiego portu BANDIRMA z ładunkiem fosforanu jednowapniowego w big bagach o łącznej wadze 500400 kg.

Fotoreportaż z procesu załadunku:
6.jpg

7.jpg

8.jpg

Back to the list


Proszę o telefon

Aktualności TELS

07.09.2020 Oszuści się zaktywizowali: w jakich sytuacjach dochodzi do kradzieży ładunków?

Na tle wzrostu zdarzeń o charakterze przestępczym na rynku przewozów towarowych, Departament Prawny Grupy Kapitałowej TELS po raz kolejny przypomina swoim pracownikom i kontrahentom, jak ważne jest przestrzeganie „zasad prewencji” kradzieży ładunków oraz procedur dopuszczania podwykonawców do przewozu.

19.08.2020 TELS utrzymuje dodatnią dynamikę na tle ujemnych wskaźników rynkowych

Dział Marketingu Grupy TELS przedstawił kierownictwu firmy analizę pracy z klientami za pierwsze półrocze 2020 roku. Ogólne efekty współpracy przedstawiają się następująco: w I półroczu 2020 r., w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku, wzrost zleceń transportowych Grupy TELS wyniósł 5%, wzrost uzyskanego dochodu - 6%.

31.07.2020 Trzy opcje organizacji znakowania towarów importowanych do Rosji

Obecnie w Rosji trwają próby w zakresie rejestracji towarów w systemie „Честный ЗНАК” (Uczciwy ZNAK) z oznaczeniem kodami Data Matrix. Od 1 lipca 2020 r. obowiązkowe jest znakowanie wszystkich leków, butów i papierosów. Od 1 października 2020 r. obowiązek ten wejdzie w życie w zakresie perfum i wód toaletowych oraz artykułów fotograficznych, od 1 listopada - opon i felg, od 1 stycznia - artykułów przemysłu lekkiego.

Mapa strony