Wiadomości TELS

Nowa jednostka TELS: Dział Wielkiej Brytanii i Irlandii

Głównym zadaniem nowego działu jest organizacja przewozów ładunków z Wielkiej Brytanii i Irlandii do krajów WNP. Nowa jednostka poprawi jakość obsługi klientów będących rezydentami krajów WNP, jak również ułatwi współpracę z firmami będącymi rezydentami Wielkiej Brytanii.

170 pojazdów ciężarowych i małotonażowych we flocie TELS

Grupa TELS kontynuuje swój stabilny rozwój mimo ogólnie niesprzyjającej sytuacji gospodarczej na świecie. Jedną z oznak pomyślnego rozwoju firmy jest ciągłe poszerzanie własnej floty...

Wesołych Świat!

Wesołych Świat!

Szanowni partnerzy i koledzy! Firma TELS składa Państwu najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku!

Dostawa projektowa 28 samochodami jednocześnie

W październiku 2014 roku firma TELS zrealizowała złożoną dostawę projektową linii produkcyjnej, przeznaczonej do produkcji konstrukcji metalowych, do Rosji z Włoch i Czech.

Dostawy projektowe w TELS – na nowym poziomie rozwoju

W celu zwiększenia zdolności produkcyjnych i poprawy jakości usługi dla Klientów, mających zapotrzebowanie na dostawy projektowe, w Grupie TELS na bazie Działu ds. Dostaw Projektowych i Przewozów Ponadgabarytowych została powołana nowa specjalna jednostka strukturalna – Sekcja Dostaw Projektowych.

W ciągu roku MAN dostarczył TELS 50 pojazdów ciężarowych

Zakup nowych pojazdów ciężarowych odbywa się w ramach poszerzania i odmładzania własnej floty firmy TELS.

"Przewozy niektórych rodzajów ładunków ponadgabarytowych w TELS w rzeczywistości są już prawie codziennością…”

Regularnie dostarczamy do rosyjskich portów lotniczych sprzęt lotniskowy, świadczymy usługi w zakresie przewozów pojazdów drogowych, rolniczych, wojskowych, koparko-ładowarek, maszyn, urządzeń i sprzętu przemysłowego itp.

Nowa usługa TELS: dostawa towarów z portów Sankt Petersburg i Ust-Ługa transportem kolejowym

W maju 2014 roku Grupa TELS wzbogaciła wachlarz usług w zakresie dostaw ładunków do Federacji Rosyjskiej o dostawę transportem kolejowym przez Duży Port Sankt Petersburg oraz port Ust-Ługa.

Nowe ciągniki MAN oraz naczepy kurtynowe SCHMITZ w składzie floty firmy TELS

W lutym 2014 roku w ramach programu odmładzania własnej floty Grupa TELS zakupiła kilka nowych pojazdów ciężarowych – 6 zestawów w składzie:ciągników MAN TGX 18.440 z naczep kurtynowych SCHMITZ SCS 24/L.

TELS poszerza moce przewozowe na kierunku eksportu z Rosji i Ukrainy

W 2014 roku firma TELS wzmacnia potencjał swoich linii samochodowych, odpowiadających za transport towarów na kierunku eksportu z południowych regionów Federacji Rosyjskiej i Ukrainy do krajów Unii Europejskiej.

Nowa linia drobnicowa do Uralu i Powołża

Grupa TELS ogłasza uruchomienie nowej linii drobnicowej w transporcie drogowym z Europy do Federacji Rosyjskiej – regionu Uralu i Powołża.

TELS Polska Sp. z o.o. zmienia siedzibę

Miło nam poinformować, że od 1 stycznia 2014 roku TELS Polska Sp. z o.o. zmienia siedzibę. Nasz nowy adres to: ul. Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa

Firma TELS przystąpiła do Umowy Globalnej ONZ

W październiku 2013 r. firma TELS zrobiła kolejny krok w rozwoju swojej polityki społecznej i przystąpiła do jednej z największych inicjatyw ONZ – Umowy Globalnej.

Powiększenie floty TELS o kolejne pojazdy

12 sierpnia 2013 roku firma transportowa należąca do Grupy Spółek TELS – TELS CARGO – odebrała nową dostawę samochodów ciężarowych: 6 zestawów DAF XF105.460 EURO-5 z naczepami kurtynowymi Schmitz SCS 24/L

Wolumen przewozów ładunków drobnicowych do Sankt Petersburga i obwodu leningradzkiego wzrósł 5-krotnie

Uległy skróceniu terminy dostawy ładunków, rozszerzył się ogólny zasięg geograficzny obsługi zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i zasięg geograficzny dostawy ładunków na terenie Rosji; wzrost wolumenów przewozów powoduje obniżkę stawek.

TELS rozszerza wachlarz usług w zakresie transportu ładunków projektowych i ponadgabarytowych

Nowa Komórka ds. Transportu Ładunków Projektowych i Ponadgabarytowych będzie zajmowała się wszechstronną obsługą zleceniodawców posiadających zapotrzebowanie na przewozy ładunków projektowych oraz przewozy ładunków ponadgabarytowych wszystkimi rodzajami transportu o najszerszym zasięgu geograficznym.

TELS organizuje dostawy Milk Run na europejskich trasach

Od kwietnia 2013 roku warszawski oddział GS TELS rozpoczął realizację dla swoich Zleceniodawców z Unii Europejskiej dostaw Milk Run z załadunkami w Belgii, Holandii i Niemczech oraz dostawą ładunków w kilka miejsc rozładunku w Polsce.

Udział firmy TELS w „Tygodniu Lasu-2013”

Pracownicy firmy pracowali przy sadzeniu lasu w jednym z rejonów Białorusi.

Rozszerzenie geografii przewozów lotniczych firmy TELS

W marcu firma TELS otworzyła nowe linii dostaw ładunków transportem lotniczym z Serbii i Słowenii.

Własna flota TELS rośnie w przyśpieszonym tempie

W 2013 roku już w pierwszym kwartale firma zakupiła 15 nowych samochodów DAF XF105.460 z naczepami kurtynowymi Schmitz SCS 24/L. Własna flota TELS powiększyła się o 91 jednostek taboru.