Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Opinia o współpracy

Szanowni klienci!

Za pomocą tej formy Państwo mogą zostawić opinie o swoim doświadczeniu pracy z TELS.

Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne! Każda otrzymana opinia będzie w jak najkrótszym terminie rozpatrzona przez specjalistów. Państwo otrzymają pełne sprawozdanie o działaniach podjętych w związku z Państwa zwrotem!

Grupa spółek TELS gwarantuje prywatność udzielonych informacji, wszystkie dane otrzymane od Państwa są pod obroną obowiązującego w firmie Regulaminu o przestrzeganiu tajemnicy handlowej.Uwaga! Wszystkie pola danego formularza są OBOWIĄZKOWE do wypełnienia.

Nazwa firmy*
Stanowisko osoby, która zostawia opinię*
Imię i nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Temat:*
Okres*
Imię i nazwisko osoby kontaktowej w TELS*
Opinia:*
Wiadomość*
Zgadzam się dostawać wiadomości od TELS:

Pola oznaczone * SĄ OBOWIĄZKOWE.Aktualności TELS

16.06.2020
Obowiązkowe znakowanie obuwia i leków w Federacji Rosyjskiej rozpocznie się od 1 lipca

Data rozpoczęcia obowiązywania obowiązkowego znakowania leków, obuwia i papierosów kodami Data Matrix z rejestracją w systemie "Честный ЗНАК" (Chestnyy ZNAK) przenosić się dłużej nie będzie.

12.02.2020
W głąb lądu do Chin po ładunek na pojazdach TELS

Od stycznia 2019 r. rosyjscy międzynarodowi przewoźnicy drogowi otrzymali możliwość przewozu towarów w głąb lądu do Chin. W rzeczywistości do tej pory tylko kilka firm transportowych było w stanie zorganizować transport do / z Chin wykraczając poza 50-kilometrową strefę. Eksperci TELS opowiadają o specyfice pracy przewoźnika drogowego na tym rynku.