Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Opinia o współpracy

Szanowni klienci!

Za pomocą tej formy Państwo mogą zostawić opinie o swoim doświadczeniu pracy z TELS.

Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne! Każda otrzymana opinia będzie w jak najkrótszym terminie rozpatrzona przez specjalistów. Państwo otrzymają pełne sprawozdanie o działaniach podjętych w związku z Państwa zwrotem!

Grupa spółek TELS gwarantuje prywatność udzielonych informacji, wszystkie dane otrzymane od Państwa są pod obroną obowiązującego w firmie Regulaminu o przestrzeganiu tajemnicy handlowej.Uwaga! Wszystkie pola danego formularza są OBOWIĄZKOWE do wypełnienia.

Nazwa firmy*
Stanowisko osoby, która zostawia opinię*
Imię i nazwisko*
Telefon*
E-mail*
Temat:*
Okres*
Imię i nazwisko osoby kontaktowej w TELS*
Opinia:*
Wiadomość*
Zgadzam się dostawać wiadomości od TELS:

Pola oznaczone * SĄ OBOWIĄZKOWE.Aktualności TELS

07.09.2020
Oszuści się zaktywizowali: w jakich sytuacjach dochodzi do kradzieży ładunków?

Na tle wzrostu zdarzeń o charakterze przestępczym na rynku przewozów towarowych, Departament Prawny Grupy Kapitałowej TELS po raz kolejny przypomina swoim pracownikom i kontrahentom, jak ważne jest przestrzeganie „zasad prewencji” kradzieży ładunków oraz procedur dopuszczania podwykonawców do przewozu.

19.08.2020
TELS utrzymuje dodatnią dynamikę na tle ujemnych wskaźników rynkowych

Dział Marketingu Grupy TELS przedstawił kierownictwu firmy analizę pracy z klientami za pierwsze półrocze 2020 roku. Ogólne efekty współpracy przedstawiają się następująco: w I półroczu 2020 r., w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku, wzrost zleceń transportowych Grupy TELS wyniósł 5%, wzrost uzyskanego dochodu - 6%.