Oferty pracy

Asystent działu spedycji z jęz. angielskim

Miejsce pracy: Warszawa

            Zakres obowiązków:

·         pomoc w pracach działu spedycji międzynarodowej,

·         weryfikacja podwykonawców,

·         prowadzenie monitoringu przebiegu transportu dla Klientów.

             Wymagania:

·         wykształcenie z zakresu logistyki,

·         zainteresowanie zagadnieniami z obszaru organizacji międzynarodowego transportu drogowego,

·         szybkość i chęć uczenia się,

·         dobra znajomość jęz. angielskiego – WARUNEK KONIECZNY

·         umiejętność ustalania priorytetów i organizowania pracy własnej.

            Oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia,

·         możliwość częściowej pracy zdalnej (praca hybrydowa),

·         pakiet benefitów pozapłacowych,

·         przyjazną atmosferę pracy,

·         upominki z okazji urodzin i rocznicy pracy.

Kierownik pracy:
Komarova Varvara