Oferty pracy

Asystent działu prawnego

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • wspieranie specjalistów działu prawnego w bieżących zadaniach,

  • wstępna analiza dokumentów wpływających do działu,

  • sprawdzanie i przygotowywanie umów,

  • rejestrowanie dokumentów w systemie,

  • monitorowanie zmian w prawie.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie prawnicze,

  • komunikatywna znajomości języka polskiego i rosyjskiego (warunek konieczny),

  • chęć do nauki i rozwoju,

  • umiejętność ustalania priorytetów i organizowania pracy własnej,

  • operatywność w działaniu.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • indywidualnego opiekuna w okresie wdrożenia

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • upominki z okazji urodzin i rocznicy pracy

  • imprezy integracyjne

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje cv na adres: box4cv@telsgroup.pl .

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym cv przez TELS Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 03-717, ul. Kłopotowskiego 22, na potrzeby aktualnego procesu rekrutacji.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przechowywanie moich danych osobowych w bazie kandydatów do pracy TELS Polska Sp. z o.o. do 12 miesięcy po zakończeniu procesu rekrutacyjnego”.

Dbamy o Twoje dane osobowe. Pełną informację na temat przetwarzania przesłanych przez Ciebie danych osobowych znajdziesz na naszej stronie: https://telsgroup.pl/careers/tels_personnel/ .

Kierownik pracy:
Dorota Zysk