Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Michał Sudar

Michał Sudar, Zastępca Kierownika Działu Centralnej Europy

2008 – Spedytor Międzynarodowy w Dziale Centralnej Europy

2013 – Starszy Spedytor Międzynarodowy w Dziale Centralnej Europy

2015 – Zastępca Kierownika Działu Centralnej Europy

Mijają kolejne lata, a ja dalej z dużą satysfakcją pracuję w TELS Polska J. Przez te wszystkie lata udało mi się zebrać olbrzymie doświadczenie w dziedzinie transportu międzynarodowego i logistyki. W mojej pracy podoba mi się właściwie wszystko, a najbardziej szybkie tempo reagowania na potrzeby klientów, zmiany na rynku, rozwiązywanie problemów. Jestem bardzo zadowolony, że moja wiedza, doświadczenie i zaangażowanie cały czas pomagają naszym partnerom w usprawnianiu i optymalizacji procesów transportowych na nie łatwy rynek rosyjski.

Czuję, że cały czas się tutaj rozwijam, o czym świadczą coroczne, coraz lepsze wyniki, które osiągam i które osiąga mój dział. Cieszy mnie, że moja ciężka praca oraz ambitne podejście do stawianych zadań i celów, zostały zauważone i nagrodzone awansem na stanowisko zastępcy kierownika.

Liczę, że moja kariera w TELS nadal będzie się rozwijała, a przyjazna i profesjonalna atmosfera sprawia, że wiążę z naszą firmą kolejne lata mojego zawodowego życia. 

powrót do listy

Pracownicy TELSO sukcesach Grupy Spółek TELS decyduje kompetentny, zaangażowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie.

Rozwój pracownikówNasz model rozwoju personelu – to organizacja samokształcąca się. Wiemy, jak ważne jest doskonalenie i rozwój kompetencji posiadanych przez naszych pracowników.
 


Historie sukcesu

Historie sukcesu.jpg
Dołączenie do zespołu TELS to szansa na pracę ze specjalistami nie tylko w dziedzinie logistyki, z profesjonalistami, pasjonatami swojej pracy. 

Kultura korporacyjna


TELS daje szansę pracy w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na jasne zasady współpracy, rozwój, komunikację i pozytywną atmosferę. 

Proszę o telefon