Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Julita Makal.jpgJulita Makal, Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

2014 – Asystent Działu Europy Zachodniej

2015 – Młodszy Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2016 – Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2018 – Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

Przygodę z TELS Polska rozpoczęłam w 2014 roku jako Asystent Spedycji Działu Europy Zachodniej. Było to moje pierwsze spotkanie na polu zawodowym z branżą TSL. Z początkiem pracy przeszłam szereg szkoleń, które pozwoliły mi zapoznać się ze specyfikacją rynku oraz wdrożyć w nowe obowiązki.

Dzięki panującej w TELS Polska miłej atmosferze oraz specjalistom, z którymi mogłam współpracować, z każdym dniem zdobywałam nowe doświadczenia i rozwijałam nowe umiejętności, co w niedługim czasie zaowocowało zmianą stanowiska na Spedytora Międzynarodowego, a potem na Zastępcę Kierownika Działu.

W firmie na każdym kroku widać pracę zespołową, nie tylko wśród pracowników poszczególnych działów, ale również między wszystkimi pracownikami TELS.

W trudnych sytuacjach, które są nieodłącznym elementem w branży TSL, zawsze można liczyć na pomoc współpracowników i przełożonych. Firma inwestuje w rozwój pracownika zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

TELS Polska jest firmą, która docenia wysiłek włożony w pracę i daje możliwości nie tylko rozwoju, ale i awansu - czego jestem doskonałym przykładem.

powrót do listy

Pracownicy TELSO sukcesach Grupy Spółek TELS decyduje kompetentny, zaangażowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie.

Rozwój pracownikówNasz model rozwoju personelu – to organizacja samokształcąca się. Wiemy, jak ważne jest doskonalenie i rozwój kompetencji posiadanych przez naszych pracowników.
 


Historie sukcesu

Historie sukcesu.jpg
Dołączenie do zespołu TELS to szansa na pracę ze specjalistami nie tylko w dziedzinie logistyki, z profesjonalistami, pasjonatami swojej pracy. 

Kultura korporacyjna


TELS daje szansę pracy w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na jasne zasady współpracy, rozwój, komunikację i pozytywną atmosferę. 

Proszę o telefon

Aktualności TELS

29.06.2020 TELS otrzymała wysoką ocenę w dziedzinie CSR

Szanowni współpracownicy i partnerzy, z dumą informujemy, że w tym roku nasza spółka przeszła audyt zgodności z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR), otrzymując Srebrny Medal i zajmując honorowe miejsce w TOP 25% wśród wszystkich firm, które przechodzą ocenę zgodności CSR na platformie EcoVadis.

16.06.2020 Obowiązkowe znakowanie obuwia i leków w Federacji Rosyjskiej rozpocznie się od 1 lipca

Data rozpoczęcia obowiązywania obowiązkowego znakowania leków, obuwia i papierosów kodami Data Matrix z rejestracją w systemie "Честный ЗНАК" (Chestnyy ZNAK) przenosić się dłużej nie będzie.

12.02.2020 W głąb lądu do Chin po ładunek na pojazdach TELS

Od stycznia 2019 r. rosyjscy międzynarodowi przewoźnicy drogowi otrzymali możliwość przewozu towarów w głąb lądu do Chin. W rzeczywistości do tej pory tylko kilka firm transportowych było w stanie zorganizować transport do / z Chin wykraczając poza 50-kilometrową strefę. Eksperci TELS opowiadają o specyfice pracy przewoźnika drogowego na tym rynku.