Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Julita Makal.jpgJulita Makal, Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

2014 – Asystent Działu Europy Zachodniej

2015 – Młodszy Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2016 – Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2018 – Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

Przygodę z TELS Polska rozpoczęłam w 2014 roku jako Asystent Spedycji Działu Europy Zachodniej. Było to moje pierwsze spotkanie na polu zawodowym z branżą TSL. Z początkiem pracy przeszłam szereg szkoleń, które pozwoliły mi zapoznać się ze specyfikacją rynku oraz wdrożyć w nowe obowiązki.

Dzięki panującej w TELS Polska miłej atmosferze oraz specjalistom, z którymi mogłam współpracować, z każdym dniem zdobywałam nowe doświadczenia i rozwijałam nowe umiejętności, co w niedługim czasie zaowocowało zmianą stanowiska na Spedytora Międzynarodowego, a potem na Zastępcę Kierownika Działu.

W firmie na każdym kroku widać pracę zespołową, nie tylko wśród pracowników poszczególnych działów, ale również między wszystkimi pracownikami TELS.

W trudnych sytuacjach, które są nieodłącznym elementem w branży TSL, zawsze można liczyć na pomoc współpracowników i przełożonych. Firma inwestuje w rozwój pracownika zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

TELS Polska jest firmą, która docenia wysiłek włożony w pracę i daje możliwości nie tylko rozwoju, ale i awansu - czego jestem doskonałym przykładem.

powrót do listy

Pracownicy TELSO sukcesach Grupy Spółek TELS decyduje kompetentny, zaangażowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie.

Rozwój pracownikówNasz model rozwoju personelu – to organizacja samokształcąca się. Wiemy, jak ważne jest doskonalenie i rozwój kompetencji posiadanych przez naszych pracowników.
 


Historie sukcesu

Historie sukcesu.jpg
Dołączenie do zespołu TELS to szansa na pracę ze specjalistami nie tylko w dziedzinie logistyki, z profesjonalistami, pasjonatami swojej pracy. 

Kultura korporacyjna


TELS daje szansę pracy w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na jasne zasady współpracy, rozwój, komunikację i pozytywną atmosferę. 

Proszę o telefon

Aktualności TELS

24.11.2020 Logistyka 2020-2021: życie po pandemii

Dział analityki i badań marketingowych Grupy Kapitałowej TELS przeprowadził audyt marketingowy branży logistycznej w nowych warunkach. Niniejszy artykuł stanowi podsumowanie jednej z części raportu: trendów rynkowych, które ukształtowały się i umocniły w wyniku pandemii i które będą kształtować przyszłość logistyki transportu.

31.10.2020 Flota pojazdów TELS została uzupełniona nowymi pojazdami

W październiku bieżącego roku do floty pojazdów TELS trafiła nowa partia pojazdów ciężkich, składająca się z 7 pojazdów MAN z naczepami kurtynowymi KRONE MEGA Liner

23.10.2020 Globalni spedytorzy zwiększają przychody w obliczu maksymalnego spadku światowego handlu

Według danych firmy analitycznej Transport Intelligence pandemia koronawirusa doprowadziła do spadku wolumenu przewozów na rynku towarowych przewozów lotniczych i morskich o 11,6% w porównaniu z rokiem poprzednim.