Nasze doswiadczenie – to Wasz sukces!

Julita Makal.jpgJulita Makal, Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

2014 – Asystent Działu Europy Zachodniej

2015 – Młodszy Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2016 – Spedytor Międzynarodowy w Dziale Europy Zachodniej

2018 – Zastępca Kierownika Działu Zachodniej Europy

Przygodę z TELS Polska rozpoczęłam w 2014 roku jako Asystent Spedycji Działu Europy Zachodniej. Było to moje pierwsze spotkanie na polu zawodowym z branżą TSL. Z początkiem pracy przeszłam szereg szkoleń, które pozwoliły mi zapoznać się ze specyfikacją rynku oraz wdrożyć w nowe obowiązki.

Dzięki panującej w TELS Polska miłej atmosferze oraz specjalistom, z którymi mogłam współpracować, z każdym dniem zdobywałam nowe doświadczenia i rozwijałam nowe umiejętności, co w niedługim czasie zaowocowało zmianą stanowiska na Spedytora Międzynarodowego, a potem na Zastępcę Kierownika Działu.

W firmie na każdym kroku widać pracę zespołową, nie tylko wśród pracowników poszczególnych działów, ale również między wszystkimi pracownikami TELS.

W trudnych sytuacjach, które są nieodłącznym elementem w branży TSL, zawsze można liczyć na pomoc współpracowników i przełożonych. Firma inwestuje w rozwój pracownika zarówno poprzez szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne.

TELS Polska jest firmą, która docenia wysiłek włożony w pracę i daje możliwości nie tylko rozwoju, ale i awansu - czego jestem doskonałym przykładem.

powrót do listy

Pracownicy TELSO sukcesach Grupy Spółek TELS decyduje kompetentny, zaangażowany i usatysfakcjonowany zespół pracowników, który gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Zdajemy sobie sprawę, że najważniejszym kapitałem naszej firmy są ludzie.

Rozwój pracownikówNasz model rozwoju personelu – to organizacja samokształcąca się. Wiemy, jak ważne jest doskonalenie i rozwój kompetencji posiadanych przez naszych pracowników.
 


Historie sukcesu

Historie sukcesu.jpg
Dołączenie do zespołu TELS to szansa na pracę ze specjalistami nie tylko w dziedzinie logistyki, z profesjonalistami, pasjonatami swojej pracy. 

Kultura korporacyjna


TELS daje szansę pracy w międzynarodowym środowisku. Stawiamy na jasne zasady współpracy, rozwój, komunikację i pozytywną atmosferę. 

Proszę o telefon

Aktualności TELS

07.09.2020 Oszuści się zaktywizowali: w jakich sytuacjach dochodzi do kradzieży ładunków?

Na tle wzrostu zdarzeń o charakterze przestępczym na rynku przewozów towarowych, Departament Prawny Grupy Kapitałowej TELS po raz kolejny przypomina swoim pracownikom i kontrahentom, jak ważne jest przestrzeganie „zasad prewencji” kradzieży ładunków oraz procedur dopuszczania podwykonawców do przewozu.

19.08.2020 TELS utrzymuje dodatnią dynamikę na tle ujemnych wskaźników rynkowych

Dział Marketingu Grupy TELS przedstawił kierownictwu firmy analizę pracy z klientami za pierwsze półrocze 2020 roku. Ogólne efekty współpracy przedstawiają się następująco: w I półroczu 2020 r., w porównaniu do analogicznego okresu w ubiegłym roku, wzrost zleceń transportowych Grupy TELS wyniósł 5%, wzrost uzyskanego dochodu - 6%.

31.07.2020 Trzy opcje organizacji znakowania towarów importowanych do Rosji

Obecnie w Rosji trwają próby w zakresie rejestracji towarów w systemie „Честный ЗНАК” (Uczciwy ZNAK) z oznaczeniem kodami Data Matrix. Od 1 lipca 2020 r. obowiązkowe jest znakowanie wszystkich leków, butów i papierosów. Od 1 października 2020 r. obowiązek ten wejdzie w życie w zakresie perfum i wód toaletowych oraz artykułów fotograficznych, od 1 listopada - opon i felg, od 1 stycznia - artykułów przemysłu lekkiego.